LED
Videocube
Plasma
Mobil Led
Projeksiyon
Reji
 
Dünya Lideri
Mobil Led' in titiz ve teknik açıdan açıdan mükemmel tasarımı sayesinde Magicscreen-1 ve 2' nin 15 dakikadan kısa sürede kurulması ve çalıştırılması mümkündür. Bu, 24 m² ve daha büyük ekranlar kategorisi için zafer sayılabilecek bir kurulum süresidir.
Adapte Edilebilir
Mobil Led hassasiyetle eş anlamlıdır. Doğal olarak, tüm düzensizlikler ve eğimli zeminler, destekleyici hidrolikler tarafından düzeltilir.
Bağımsız
İster dağlarda ister çölde olsun, Mobil Led yerel güç kaynağından bağımsızdır. Entegre 100 kVA güç ünitesi, çevre üniteler de dahil olmak üzere, tüm operasyon içim yeterli enerjiyi temin eder.
Kolay Kullanım
Mobil Led' e entegre edilmiş kaldırma sütunu ürün kullanımını kolaylaştırır. Magicscreen-1 ve Magicscreen-2' de yerden yükselme mesafesi 1 metre ile 3 metre arasında istenilene göre değişiklik gösterir.
Esnek
Ekran 180º ' ye kadar döndürülebilir ve böylece Magicscreen-1 ve 2 her türlü organizasyonun konseptine mükemmel bir şekilde entegre edilir.
Dengeli
Mobil Led' in evrensel olarak kullanılabilirliği statik özelliklerinden de görülebilir. Reklam panoları olmaksızın azami 11 beaufort (103 km/s) ve reklam panoları ile azami 9 beaufort (75 km/s) oranında rüzgar yüklerine dayanabilir.
Etkileyici
Magicscreen-1 : 560 * 4,22 m
Magicscreen-2: 7,68m* 5,76 m' lik boyutları sayesinde en zorlu seyircileri bile heyecanlandıran bir imaj yaratır.
Parlaklık
5600 ve 7000Nit' lik bir aydınlatm ile Mobil Led, parlak güneş ışığında ve hatta öğle saatlerinde bile parlar.
Görünürlük
Mobil Led sadece uzaktaki izleyicilere geniş bir imaj sunmakla kalmaz, aynı zamanda seçkin, hassas bir şekilde imal edilmiş Led' leri ile 160º' ye kadar, muazzam bir yandan izleme açısı yaratır.
Mükemmel
Son derece dengeli özel çelikten imal edilmiş ve lazerle kesilmiş LED çerçeve kesinlikle çizgisiz, homojen bir imaj sunar.
Ekonomik
Mobil Led mükemmilkle eş anlamlıdır. Magicscreen-1 ve 2 olağanüstü bir izleme imkanı sağlamasının yanında ekran yüzeylerinin etrafında bulunan banner sayesinde organizatörler ve sponsorlara ek bir masraf olmaksızın reklamlarını en uygun şekilde yerleştirme imkanı sağlar.


 

 
© 2006, Erişim Elektronik